משרד עורכי דין פרידנברג ושות'

               ייעוץ מיידי

               ע"י עו"ד

               050-9000778

התמחות המשרד

 

פלילי

 

משרד עורכי הדין עזריאל פרידנברג ושות' מתמחה בתחום הפלילי בפשיעה חמורה, בעבירות מורכבות, בעבירות הקשורות בארגוני פשיעה, ובמיוחד בתיקים מורכבים העומדים על חקירת עדים..

 

המשרד פועל עבור לקוחותיו ביצירתיות משפטית ובאגרסיביות הנדרשת, תוך מתן שירות מקצועי ובלתי מתפשר. תוך מענה מקצועי אישי סביב השעון ובהקפדה על מקצועיות, דיסקרטיות ושקיפות מלאה ביחסיו עם הלקוח כל לקוח וכל תיק יקבלו את מלוא תשומת הלב, את הלחימה המאפיינת אותנו בהתקשרות אישית לכל תיק ואת הטיפול המקצועי ביותר.

 

משרד עורכי הדין עזריאל פרידנברג חרט על דגלו לייצג את הנאשם בפלילים באשר הוא. אדם הוא אדם וככזה, הוא זכאי לייצוג הטוב ביותר שקיים וכן למיצוי זכויותיו, במנותק מהמעשה המיוחס לו. המשרד אינו "שופט" את לקוחותיו ומתמקד אך ורק במאבק המשפטי של הלקוח והוצאתו מן הסבך הפלילי, בהקפדה על זכויותיו ובמתן ייצוג משפטי מקצועי ובלתי מתפשר.

 

גם אם מתגבשת החלטה להגיש כתב אישום, מגעים מוקדמים עם רשויות התביעה עשויים במקרים רבים להוביל להימנעות מוחלטת מנקיטת הליכים כנגד החשוד ועו"ד עזריאל פרידנברג ינסה, בהתאם לנסיבות - למנוע את הגשת כתב האישום ולקדם את "סגירת התיק" כבר בשלביו המוקדמים של ההליך, בכדי למנוע מן הלקוח את ההשלכות הקשות של ההליך הפלילי בבית המשפט ואת ההוצאות הכספיות הכרוכות בו.

 

משרד עורכי דין עזריאל פרידנברג ושות' מונה צוות איכותי של עורכי דין . המשרד מכוון כולו לתת שירות מצוין, לוחמני וחסר פשרות לכל לקוח ולקוח במשרד עד להשגת התוצאה הטובה ביותר האפשרית עבורו.

 

במסגרת עיסוקו בתחום המשפט הפלילי מטפל בתיקים מורכבים ביותר כגון תיקי הסגרה בינלאומיים, עבירות פשיעה חמורות, עבירות צווארון לבן והלבנת הון.

 

כעורך דין פלילי מן השורה הראשונה זוכה עו"ד פרידנברג עזריאל להישגים גדולים, ולזכות ייצוגו נרשמו זיכויים רבים והודעות מרובות על חזרה מאישום.

 

עו"ד פרידנברג עזריאל אף עוסק בתחום המשפט הציבורי והמנהלי, ובין היתר בהגשת עתירות לבג"ץ ולבתי הדין לעניינים מנהליים במגוון תחומים בעלי חשיבות ציבורית ופוליטית גדולה.

 

 מעצר עד תום ההליכים המשפטיים

 

בהתקיים העילות הקיימות בחוק ניתן להגיש יחד עם הגשת כתב האישום גם בקשה למעצרו של אדם עד לתום ההליכים נגדו. מעצר עד תום הליכים מוגש בדרך כלל בעבירות חמורות יחסית. מדובר בהליך שתוצאתו עלולה לגרום לפגיעה קשה וממושכת בחירות, שכן משמעות הדבר היא כי אותו אדם יהיה נתון במעצר ממושך עד לסיום הליכי המשפט בעניינו, הליכים שעלולים, מטבע הדברים, להימשך זמן ממושך.

 

בשל כך, קיימת חשיבות רבה כי ההכנה לקראת הדיון בשלב זה תיערך בצורה מדוקדקת מוקפדת ומקצועית על ידי עו"ד מיומן שיפעל לגיבוש ומציאת חלופות למעצר ויבחן כל אפשרויות העומדת על הפרק שיש בכוחה להביא לשיחרורו של העצור ממעצר ממש ובהמשך יאפשר את חזרתו של הלקוח עד כמה שניתן לסדר יומו הרגיל.

ייצוג נאשמים בבתי המשפט

ייצוג נאשם בתיק פלילי הוא הדבר המרכזי בעבודתו של כל סניגור פלילי. תפקידו של הסניגור הוא להכין את הגנתו של הלקוח, לקעקע את ראיות התביעה ולשכנע את בית המשפט בקו הגנה של הלקוח שלו. הייצוג בתיק הפלילי מחייב מיצוי מוחלט של יכולותיו המשפטיות של הסניגור ושל ניסיונו המקצועי הן בניהול משא ומתן והן בניהול ההליך הפלילי בבית המשפט.  משרדנו מייצג נאשמים ועצורים בכל רחבי הארץ.

 

אי הרשעה

 

הכלל המשפטי הינו משהודה הנאשם בעובדות כתב האישום יש להרשיעו בדין. אולם עם זאת, החוק במדינת ישראל מאפשר גם אפשרות של סיום התיק בגזר דין ללא הרשעה בהתקיים החריגים הקבועים בחוק ובפסיקה. סיום ההליך בדרך של אי הרשעה מאפשר קבלת תעודת יושר. על מנת להוביל לסיום ההליך בדרך זה יש לפעול במיומנות תוך הכנה לקראת המפגש עם שירות המבחן וכן בדרך של גיבוש כל הנתונים אשר בהצטברותם יהיה בכוחם לשכנע את בית המשפט לנקוט בדרך שיקומית של הימנעות מהרשעה פלילית

 

סגירת תיק פלילי

 

לעיתים בחינת חומר הראיות וקבלת נתונים מהלקוח מובילה למסקנה כי הגשת כתב האישום יסודו בחוסר התעמקות של התביעה בתיק החקירה או הסתמכות על תמונה של חלקית של חומר הראיות. לעיתים אף קיימות נסיבות אישיות וכלליות מיוחדות. תפקידנו לעשות כל מאמץ על מנת לשכנע את התביעה לסגור את התיק מהעילות הקבועות בחוק עוד בשלב הטרומי בו טרם הוגש כתב האישום

 

ביטול כתב אישום

 

בחינת חומר החקירה מעלה לא פעם קיימות עילות המצדיקות ביטולו של כתב האישום. כך למשל, כתב האישום הוגש בחוסר סמכות, ללא מתן זכות שימוע, בחלוף תקופת התיישנות, על ידי אכיפה בררנית ועוד טענות מקדמיות כאלו ואחרות. משרדנו פועל על מנת להביא טענות אלו לידיעת הגורמים המתאימים במטרה להביא לביטולו של כתב האישום.

משרדנו מאמין, שלכל אדם, באשר הוא, מגיע ייצוג הולם.

משרדנו מלווה את התיקים, החל מהשלבים הראשונים ועד השלבים האחרונים של התיק, בליווי אישי צמוד, בכל שעה ובכל ימות השבוע, על מנת לאפשר זמינות וגמישות ואוזן קשבת ללקוח.

אנו מאמינים, שיש להתייחס לכל תיק, כאילו הוא מאבק חיינו, ללא פשרות, עד להשגת הצלחה מירבית.

        

המשרד עוסק גם במרחב התחומים בדיני משפחה

 

 

_______________________________________________________________________

לתאום פגישה בירושלים או באיזור המרכז:

טל-  02-5662662   050-9000778       

פקס:  02-5631631 

דוא"ל: azrielilaw@gmail.co

_______________________________________________________________________